Antalya Satılık Arsa

Toplam 4,120 ilan
Balo Gayrimenkul'den Döşemealtı Aydınlar Mah.438m2 Villa Parseli
3.950.000 TL
Satılık Villa İmarlı
5
Döşeme Altı Orfe Atçiftligine 600 Metre Uzaklıkda Satılık Arsa
8.500.000 TL
Satılık Villa İmarlı
1

Döşemealtı - Düzlerçamı Mahallesi

502 m²
Düzlerçamı Geniş Villa Arsası 455m2
7.650.000 TL
Satılık Villa İmarlı
15
Düzlerçamı Geniş Villa Arsası 455m2

Döşemealtı - Düzlerçamı Mahallesi

455 m²
Döşemealtı Altınkale'de İmarlı Villa Arsası
15.500.000 TL
Satılık Villa İmarlı
1
Döşemealtı Altınkale'de İmarlı Villa Arsası

Döşemealtı - Altınkale Mahallesi

1100 m²
Antalya Serik Candır'da Satılık 800 M2 Vîllalık Arsa Kup0n
7.850.000 TL
Satılık Villa İmarlı
2
Lara Hill' E Komşu, Önü Kapanmaz, Asfalt Yola Cephe, Müstakil!!!
8.250.000 TL
Satılık Villa İmarlı
25
Poınt Invest'ten Yatırımlık Arsa İmarlı Tapu
2.700.000 TL
Satılık Villa İmarlı
2
Poınt Invest'ten Yatırımlık Arsa İmarlı Tapu

Konyaaltı - Hisarçandır Mahallesi

341 m²
Araç Takaslı Antalya Konyaaltı Üçolukta Villa İmarlı Arsa
880.000 TL
Satılık Villa İmarlı
16
Döşemealtı Orta Mahallede Satılık İki Villalık Projeli Ve Ruhsatlı Arsa
8.475.000 TL
Satılık Villa İmarlı
20
Kadriye'de 550 M2 Müstakil Arsa
6.600.000 TL
Satılık Villa İmarlı
2
Kadriye'de 550 M2 Müstakil Arsa

Serik - Kadriye Mahallesi

550 m²
Varsak Aktoprak Mahallesi 420 Metre Satılık Arsa
4.500.000 TL
Satılık Villa İmarlı
4
Varsak Aktoprak Mahallesi 420 Metre Satılık Arsa

Kepez - Aktoprak Mahallesi

420 m²
Varsak Aktoprak Mahallesi 420 Metre Satılık Arsa
4.500.000 TL
Satılık Villa İmarlı
4
Varsak Aktoprak Mahallesi 420 Metre Satılık Arsa

Kepez - Aktoprak Mahallesi

420 m²
Sahibinden Müstakil Tapulu Villa Arsası
1.850.000 TL
Satılık Villa İmarlı
5
Sahibinden Müstakil Tapulu Villa Arsası

Kumluca - Güzören Mahallesi

636 m²
Vıp Gayrimenkul' Den Karyağdı Mah.full Manzaralı 375m² Arsa
2.150.000 TL
Satılık Villa İmarlı
7
Vip Gayrimenkul'den Açık Manzaralı Köşe Parsel İmarlı Arsa
2.550.000 TL
Satılık Villa İmarlı
7
Yeşilözde Denize 800 Mt Panoramik Deniz Manzaralı İmarlı Arsa
140.000.000 TL
Satılık Villa İmarlı
4
Eksper Den Kemer Beycik'te Tek Tapu Deniz Manzaralı 356 M2 !!!!!
1.800.000 TL
Satılık Villa İmarlı